Vérvételi asszisztens (Nyíregyháza)

Nyíregyháza

2024-04-03
[R0120362] Teljes munkaidő

A BioLife plazmaközpontok a Takeda biogyógyszeripari vállalat részeként működnek. Vállalkozásunk tevékenysége magyarországi donoroktól vérplazma gyűjtése, fagyasztása a gyógyszergyártáshoz.

Nyíregyházi centrumunkba keresünk napi 10 órás műszak-beosztással (heti 40 órában)

Vérvételi Asszisztens munkatársat

Főbb feladatok:

  • Donorok fogadása, tájékoztatása

  • Plazmaferezis kivitelezése aferezis készülékkel

  • Informatikai eszközök kezelése, dokumentálás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Befejezett egészségügyi végzettség (vénaszúrási kompetenciával)

  • Szakdolgozói kamarai tagság, érvényes működési engedély

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • Elhivatottság a szakma iránt

Amit kínálunk:

  • Nemes cél: Olyan munkát végezhet, amely évente több ezer beteg ember életmentő, mással nem helyettesíthető gyógyszer alapanyagának előállításához járul hozzá

  • Bruttó 530.000,- Ft alapbér

  • Éves teljesítményarányos bónusz

  • 3 hónap próbaidő után:

    • havonta nettó 25.000,-Ft cafeteria (OTP SZÉP kártya) juttatás

    • MESZK tagdíj átvállalása

    • Medicover Egészségbiztosítási szolgáltatás nyújtása

  • Kiemelkedő munkakörülmények

  • Hosszútávú szakmai perspektíva egy stabil és innovatív közegben

Mindennapi motivációnk az a tudat, hogy a plazmát nem lehet mesterségesen előállítani, és munkánkkal jelentősen hozzájárulunk az életmentő terápiák iránti egyre növekvő igény kielégítéséhez.

Emberség, teljes élet!

Csatlakozz a BioLife csapatához!

Amennyiben megfelel a követelményeknek és felkeltettük az érdeklődését, kérjük továbbítsa bérigénnyel ellátott önéletrajzát az alábbi e-mail címre: hu.biolife.hr@takeda.com a tárgyban ”Vérvételi asszisztens – Nyíregyháza” megjelöléssel.