Donorvizsgáló orvos (Miskolc)

Miskolc

2023-08-23
[R0104619] Részmunkaidő

A BioLife plazmaközpontok a Takeda biogyógyszeripari vállalat részeként működnek. Vállalkozásunk tevékenysége magyarországi donoroktól vérplazma gyűjtése, fagyasztása a gyógyszergyártáshoz.

Miskolci centrumunkba keresünk

Donorvizsgáló Orvost

Főbb feladatok:

  • A plazmaadásra jelentkező donorok felvilágosítása a plazmaadás folyamatáról, az elvégzendő vizsgálatokról, az alkalmasság kritériumairól
  • A donor kérdőív helyes kitöltésének ellenőrzése, kiértékelése
  • A donor anamnézisének felvétele, különös tekintettel az esetleges rizikós életvitelének megismerésére és a gyógyszerszedésre
  • A donor előírásos fizikális vizsgálata
  • A labor eredmények értékelése
  • A donor plazmaadásra való alkalmasságának megállapítása
  • A donor bizonylat kitöltése
  • Orvosilag a plazmaadás folyamatának felügyelete

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Orvosi végzettség (Rezidensek jelentkezését is várjuk)
  • Érvényes működési igazolvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • Nemes cél: Olyan munkát végezhet, amely évente több ezer beteg ember életmentő, mással nem helyettesíthető gyógyszer alapanyagának előállításához járul hozzá
  • Kiemelkedő munkakörülmények
  • Hosszútávú szakmai perspektíva egy stabil és innovatív közegben
  • Lehetőség részmunkaidős/vállalkozói formában történő feladat ellátásra

Amennyiben megfelel a követelményeknek és felkeltettük az érdeklődését, kérjük továbbítsa önéletrajzát az alábbi e-mail címre: hu.biolife.hr@takeda.com a tárgyban ”Donorvizsgáló Orvos - Miskolc” megjelöléssel.