Donorvizsgáló orvos - Kecskemét

2021-11-15 10:30:15

DONORVIZSGÁLÓ ORVOS MUNKATÁRSAT KERESÜNK KECSKEMÉTI CENTRUMUNKBA.

Feladatok:

A donor anamnézisének felvétele, különös tekintettel az esetleges rizikós életvitelének megismerésére és a gyógyszerszedésre.

A donor előírásos fizikális vizsgálata, a donor plazmaadásra való alkalmasságának megállapítása.

Orvosilag a plazmaadás folyamatának felügyelete.

Elvárások

Orvosi végzettség (rezidensek jelentkezését is várjuk)

Érvényes működési engedély, MOK tagság

Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Képesség önálló munkavégzésre és felelősségvállalásra

Jó kommunikációs képesség, szeress és akarj emberekkel dolgozni

Amit kínálunk

Nemes cél: Olyan munkát végezhet, amely évente több ezer beteg ember életmentő, mással nem helyettesíthető gyógyszer alapanyagának előállításához járul hozzá.

Kiemelkedő munkakörülmények.

Hosszútávú szakmai perspektíva egy stabil és innovatív közegben.

Lehetőség teljes munkaidős/részmunkaidős/vállalkozói formában történő feladat ellátásra.

Ha felkeltettük az érdeklődését, fényképes önéletrajzzal jelentkezzen még ma!
? hu.biolife.hr@takeda.com